CHIEFTEC GPC 700W ATX 230V >80 PFC Bulk
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPC-700S
Prekės kodas (MPN): GPC-700S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 63,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/iarena-series/gpc-700s.html |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 700W |
| Product description: | CHIEFTEC GPC 700W ATX 230V >80proc PFC Bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/iarena-series/gpc-700s.html |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 700W |
| Product description: | CHIEFTEC GPC 700W ATX 230V >80proc PFC Bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency.