CHIEFTEC GPB 400W ATX 230V >85 PFC Bulk
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPB-400S
Prekės kodas (MPN): GPB-400S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 43,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/iarena-series/gpb-400s.html |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 400W |
| Product description: | CHIEFTEC GPB 400W ATX 230V >85proc PFC Bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/iarena-series/gpb-400s.html |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 400W |
| Product description: | CHIEFTEC GPB 400W ATX 230V >85proc PFC Bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency.