CHIEFTEC GDP 650W CM 230V >90 PFC
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GDP-650C
Prekės kodas (MPN): GDP-650C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 90,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 16 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/a-90-series/gdp-650c.html |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 650W |
| Product description: | CHIEFTEC GDP 650W CM 230V >90proc PFC |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Efficiency at low cost, that's the reason, why the A-90 series from CHIEFTEC has been invented. The high performance PSU's cover with their nominal power output - all kinds of usage possibilities. With a fixed output voltage, this power supply series is especially made for cost-aware computer consumers. The PSU's have a high efficiency and thus meet the 80plus gold requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 16 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/ps-2/a-90-series/gdp-650c.html |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 650W |
| Product description: | CHIEFTEC GDP 650W CM 230V >90proc PFC |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Efficiency at low cost, that's the reason, why the A-90 series from CHIEFTEC has been invented. The high performance PSU's cover with their nominal power output - all kinds of usage possibilities. With a fixed output voltage, this power supply series is especially made for cost-aware computer consumers. The PSU's have a high efficiency and thus meet the 80plus gold requirements.