CHIEFTEC EON 700W 80 Plus ATX 12V PSU
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): ZPU-700S
Prekės kodas (MPN): ZPU-700S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 60,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Chieftec EON Series ZPU-700S - power supply - 700 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS |
| Input voltage: | AC 200-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 700 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 53 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Elegant black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
CHIEFTEC EON 700W 80 Plus ATX 12V PSU |
| Product description: | Chieftec EON Series ZPU-700S - power supply - 700 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS |
| Input voltage: | AC 200-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 700 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 53 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Elegant black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
CHIEFTEC EON 700W 80 Plus ATX 12V PSU