CHIEFTEC CSN 550W SFX Cable M 80+ Gold
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): CSN-550C
Prekės kodas (MPN): CSN-550C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 96,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 10 |
| Height (cm): | 6.4 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 550W |
| Product description: | CHIEFTEC CSN 550W SFX Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 12.5 |
Aprašymas This small SFX PSU surprises with massive power and an incredible power output of 650 watts. You won't have unnecessary cables anymore as it comes with a cable management and 80 PLUS Gold certification. The ultra-silent fan is perfect to cool down the power supply. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 10 |
| Height (cm): | 6.4 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 550W |
| Product description: | CHIEFTEC CSN 550W SFX Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 12.5 |
Aprašymas
This small SFX PSU surprises with massive power and an incredible power output of 650 watts. You won't have unnecessary cables anymore as it comes with a cable management and 80 PLUS Gold certification. The ultra-silent fan is perfect to cool down the power supply.