CHIEFTEC Core 600W ATX 12V 80 PLUS Gold
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): BBS-600S
Prekės kodas (MPN): BBS-600S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 81,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.6 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 24pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 600W |
| Product description: | CHIEFTEC Core 600W ATX 12V 80 PLUS Gold Active PFC 120mm silent fan |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas With the Core Series, Chieftec has brought an 80 PLUS Gold certified PSU to market, offering the best possible value for money. The goal of the Core Series power-supplies is to deliver a no-nonsense package of performance, efficiency and reliability. This product is ideal for customers who want top-tier power output at the most attractive price. Funkcijos 80 PLUS Gold efficiency Compact size with only 140mm depth 600W power output Motherboard, CPU and PCI-E cable lengths of 650mm |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.6 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 24pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 600W |
| Product description: | CHIEFTEC Core 600W ATX 12V 80 PLUS Gold Active PFC 120mm silent fan |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
With the Core Series, Chieftec has brought an 80 PLUS Gold certified PSU to market, offering the best possible value for money. The goal of the Core Series power-supplies is to deliver a no-nonsense package of performance, efficiency and reliability. This product is ideal for customers who want top-tier power output at the most attractive price.
Funkcijos
80 PLUS Gold efficiency
Compact size with only 140mm depth
600W power output
Motherboard, CPU and PCI-E cable lengths of 650mm