CHIEFTEC 650W PSU, 85+,230V W/CABLE MNG
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): CTG-650C
Prekės kodas (MPN): CTG-650C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 78,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Length (cm): | 14 |
| Motherboard connector: | 24+8pin |
| Mtbf (hours): | 100000 |
| Pata connectors: | 4 |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power consumption in standby: | - |
| Power supply output: | 650W |
| Product description: | 650W PSU, 85+,230V w/cable Management |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Why pay more than necessary! Chieftec's first power supply series which was exclusively designed for the European market, is characterized by a high efficiency for a minimalist price. Defined and layed out for a fixed voltage of 230V, these A-80 series models are true saving wonder s, of course considering the non-certified 80+ feature! With wattages ranging from 350W up to 500W these power supplies are optimized for both proper office and home solutions. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Length (cm): | 14 |
| Motherboard connector: | 24+8pin |
| Mtbf (hours): | 100000 |
| Pata connectors: | 4 |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power consumption in standby: | - |
| Power supply output: | 650W |
| Product description: | 650W PSU, 85+,230V w/cable Management |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Why pay more than necessary! Chieftec's first power supply series which was exclusively designed for the European market, is characterized by a high efficiency for a minimalist price. Defined and layed out for a fixed voltage of 230V, these A-80 series models are true saving wonder s, of course considering the non-certified 80+ feature! With wattages ranging from 350W up to 500W these power supplies are optimized for both proper office and home solutions.