CHIEFTEC 350W TFX PSU PFC 230V ONLY
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPF-350P
Prekės kodas (MPN): GPF-350P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 47,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 17.5 |
| Height (cm): | 6.5 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/tfx/smart-series/gpf-350p.html |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | - |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 350W |
| Product description: | CHIEFTEC 350W TFX PSU, PFC, 230V ONLY 350W BULK |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 2 |
| Width (cm): | 8.6 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 17.5 |
| Height (cm): | 6.5 |
| Link: | http://www.chieftec.eu/en/psus/tfx/smart-series/gpf-350p.html |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | - |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 350W |
| Product description: | CHIEFTEC 350W TFX PSU, PFC, 230V ONLY 350W BULK |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 2 |
| Width (cm): | 8.6 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.