CANON PIXMA TS9551Ca Inkjet MFP 8ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 2988C056
Prekės kodas (MPN): 2988C056
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 328,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS9551Ca - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 5-ink |
| Max copying speed: | 6.5 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - CD (120 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, printable CD/DVD/BD disk, glossy paper, matte paper, luster paper, se |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 46.8 cm x 36.6 cm x 19.3 cm |
| Weight: | 9.7 kg |
| Enclosure colour: | White |
CANON PIXMA TS9551Ca Inkjet Multifunction Printer 8ppm White A3 |
| Product description: | Canon PIXMA TS9551Ca - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 5-ink |
| Max copying speed: | 6.5 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - CD (120 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, printable CD/DVD/BD disk, glossy paper, matte paper, luster paper, se |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 46.8 cm x 36.6 cm x 19.3 cm |
| Weight: | 9.7 kg |
| Enclosure colour: | White |
CANON PIXMA TS9551Ca Inkjet Multifunction Printer 8ppm White A3