CANON PIXMA TS9550 BK
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 2988C006
Prekės kodas (MPN): 2988C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 326,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 15 ipm |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | WLAN |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Copy resolution: | YES |
| Depth (cm): | 36.6 |
| Document size max: | A4 |
| Duty cycle (pages/month): | - |
| Height (cm): | 19.3 |
| Maximum memory (mb): | - |
| Media: | PHOTO PAPER |
| Media: | PAPER |
| Media: | Envelope |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | 10 x 10 cm |
| Media sizes: | 13 x 13 cm |
| Nic: | 10/100 |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS 10.12 |
| Operating systems: | Mac OS 10.13 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10.5 |
| Output capacity (sheets): | - |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | Up to 10 ipm |
| Print technology: | INKJET |
| Printer languages: | - |
| Product description: | CANON PIXMA TS9550 BK |
| Scan resolution: | 2400 x 4800 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Standard memory (mb): | - |
| Weight netto (kg): | 9.7 |
| Width (cm): | 46.8 |
Aprašymas With A3 print capability, clever cloud-storage printing and advanced connectivity, PIXMA TS9550 benefits from professional precision. Add 20-sheet ADF and booklet-making functions, and you have a true business tool. Funkcijos Compact A3 solution Smart and connected Cloud connectivity Best for business Professional production |
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 15 ipm |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | WLAN |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Copy resolution: | YES |
| Depth (cm): | 36.6 |
| Document size max: | A4 |
| Duty cycle (pages/month): | - |
| Height (cm): | 19.3 |
| Maximum memory (mb): | - |
| Media: | PHOTO PAPER |
| Media: | PAPER |
| Media: | Envelope |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | 10 x 10 cm |
| Media sizes: | 13 x 13 cm |
| Nic: | 10/100 |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS 10.12 |
| Operating systems: | Mac OS 10.13 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10.5 |
| Output capacity (sheets): | - |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | Up to 10 ipm |
| Print technology: | INKJET |
| Printer languages: | - |
| Product description: | CANON PIXMA TS9550 BK |
| Scan resolution: | 2400 x 4800 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Standard memory (mb): | - |
| Weight netto (kg): | 9.7 |
| Width (cm): | 46.8 |
Aprašymas
With A3 print capability, clever cloud-storage printing and advanced connectivity, PIXMA TS9550 benefits from professional precision. Add 20-sheet ADF and booklet-making functions, and you have a true business tool.
Funkcijos
Compact A3 solution
Smart and connected
Cloud connectivity
Best for business
Professional production