CANON PIXMA TS8750 BK Inkjet MFP 15ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 6152C006
Prekės kodas (MPN): 6152C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 267,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS8750 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 2400 x 4800 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Plain paper, labels, iron-on transfers, greeting cards, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 34.5 cm x 14.2 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Enclosure colour: | Black |
CANON PIXMA TS8750 BK Inkjet Multifunction Printer 15ppm |
| Product description: | Canon PIXMA TS8750 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 2400 x 4800 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Plain paper, labels, iron-on transfers, greeting cards, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 34.5 cm x 14.2 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Enclosure colour: | Black |
CANON PIXMA TS8750 BK Inkjet Multifunction Printer 15ppm