CANON PIXMA TS8350 EUR BLACK
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3775C006
Prekės kodas (MPN): 3775C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 264,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS8350 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 2400 x 4800 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, printable CD/DVD/BD disk, glossy photo paper, matte photo paper |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.3 cm x 31.9 cm x 14 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Enclosure colour: | Black |
Aprašymas Crafty and creative, this premium all-in-one inkjet printer is ideal for families with creative ambitions. With FINE technology, 100 years of album life and 6 individual inks, including Photo Blue, this printer delivers impressive imagery and photographs. Versatile media handling via the rear feed and a multipurpose tray mean you can branch out into new creative projects with exciting media, including restickable, magnetic, square, iron-on transfers and double-sided matte paper. You can even style your own nails or CDs. With smart wireless connectivity, easy usability and an SD card slot, the TS8350 opens the door to an artistic and uninhibited printing experience. Funkcijos Meet multifunctional needs with stylish sophistication thanks to a sleek design, 2-way paper feed and print, scan and copy functionality Reproduce lab-quality photos and impressive imagery using FINE technology and 6 individual inks, including Photo Blue for reduced graininess Enjoy up to 100 years of album life thanks to the ChromaLife ink system Reap the benefits of flexible connectivity and take control via your smartphone. Print, copy, scan and link to the cloud¹ with the Canon PRINT app, or print app-free with AirPrint (iOS) and Mopria (Android) Benefit from Bluetooth connectivity, 5 GHz Wi-Fi support and SD card compatibility Flex your creativity with a range of compatible creative apps, including Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park and the Nail Sticker Creator app Experiment with a host of diverse media via the rear feed and multipurpose tray, including restickable, magnetic, square, iron-on transfers, nail stickers and double-sided matte paper Get to grips with your printer via the intuitive 10.8 cm color touchscreen with simple user interface Connect smart devices at the touch of a button with Wireless Connect and print directly from your social media accounts Extend the time between ink replacements and reduce the cost of printing per page with optional XL and XXL ink cartridges Simplify printing and rely on the auto tilt panel, auto expandable output, auto 2-sided printing and auto paper width detection for a more straightforward experience Enjoy fast black and white print speeds of 15 ipm, or 10 ipm in color Collect Print Rewards every time you print, then exchange your points for new products, digital services and fun gifts Easy Ink Delivery lets you know when your ink is running low, and sends you a quick link to order more online |
| Product description: | Canon PIXMA TS8350 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 2400 x 4800 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, printable CD/DVD/BD disk, glossy photo paper, matte photo paper |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.3 cm x 31.9 cm x 14 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Enclosure colour: | Black |
Aprašymas
Crafty and creative, this premium all-in-one inkjet printer is ideal for families with creative ambitions. With FINE technology, 100 years of album life and 6 individual inks, including Photo Blue, this printer delivers impressive imagery and photographs. Versatile media handling via the rear feed and a multipurpose tray mean you can branch out into new creative projects with exciting media, including restickable, magnetic, square, iron-on transfers and double-sided matte paper. You can even style your own nails or CDs. With smart wireless connectivity, easy usability and an SD card slot, the TS8350 opens the door to an artistic and uninhibited printing experience.
Funkcijos
Meet multifunctional needs with stylish sophistication thanks to a sleek design, 2-way paper feed and print, scan and copy functionality
Reproduce lab-quality photos and impressive imagery using FINE technology and 6 individual inks, including Photo Blue for reduced graininess
Enjoy up to 100 years of album life thanks to the ChromaLife ink system
Reap the benefits of flexible connectivity and take control via your smartphone. Print, copy, scan and link to the cloud¹ with the Canon PRINT app, or print app-free with AirPrint (iOS) and Mopria (Android)
Benefit from Bluetooth connectivity, 5 GHz Wi-Fi support and SD card compatibility
Flex your creativity with a range of compatible creative apps, including Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park and the Nail Sticker Creator app
Experiment with a host of diverse media via the rear feed and multipurpose tray, including restickable, magnetic, square, iron-on transfers, nail stickers and double-sided matte paper
Get to grips with your printer via the intuitive 10.8 cm color touchscreen with simple user interface
Connect smart devices at the touch of a button with Wireless Connect and print directly from your social media accounts
Extend the time between ink replacements and reduce the cost of printing per page with optional XL and XXL ink cartridges
Simplify printing and rely on the auto tilt panel, auto expandable output, auto 2-sided printing and auto paper width detection for a more straightforward experience
Enjoy fast black and white print speeds of 15 ipm, or 10 ipm in color
Collect Print Rewards every time you print, then exchange your points for new products, digital services and fun gifts
Easy Ink Delivery lets you know when your ink is running low, and sends you a quick link to order more online