CANON PIXMA TS7750i Inkjet MFP 15ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 6258C006
Prekės kodas (MPN): 6258C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 175,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS7750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper, labels, iron-on transfers, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 35 cm x 20.8 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
Aprašymas This intuitive, high-performance all-in-one printer fits easily into any home environment. It supports PIXMA Print Plan, saving up to 50 percent on ink costs. Funkcijos Tilting screen Easy-access drawer Automatic document feeder (ADF) Automatic document feeder (ASF) Touch-screen user interface Maintenance tray |
| Product description: | Canon PIXMA TS7750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper, labels, iron-on transfers, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 35 cm x 20.8 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
Aprašymas
This intuitive, high-performance all-in-one printer fits easily into any home environment. It supports PIXMA Print Plan, saving up to 50 percent on ink costs.
Funkcijos
Tilting screen
Easy-access drawer
Automatic document feeder (ADF)
Automatic document feeder (ASF)
Touch-screen user interface
Maintenance tray