CANON PIXMA TS705 BK A4 color USB Inkjet
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3109C006
Prekės kodas (MPN): 3109C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 103,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS705 - printer - colour - ink-jet |
| Printer type: | Photo printer - ink-jet - colour |
| Weight: | 5.4 kg |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Ink palette supported (colours): | 5-ink - cyan, magenta, yellow, black, pigment black |
| Media size class: | A4/Legal |
| Max media size: | 215.9 x 676 mm |
| Min media size (custom): | 55 mm x 89 mm |
| Max media size (custom): | 215.9 mm x 676 mm |
| Print speed: | Up to 15 ipm - B/W Up to 10 ipm - colour |
| Max resolution (colour): | 4800 x 1200 dpi |
| Automatic duplexing: | Yes |
| Print on cd/dvd: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, fine art paper, CD discs, stickers, glossy paper, matte paper, semi-g |
| Total media capacity: | 350 sheets |
| Media handling: | 250-sheet paper cassette, 100-sheet input tray |
| Networking: | Print server |
| Printer features: | Borderless printing |
| System requirements: | Android, Microsoft Windows 7 SP1, Apple iOS, Windows 8.1, Windows 10, Windows 10 Mobile, Apple MacOS X 10. |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 36.5 cm x 15.8 cm |
Aprašymas Compact, affordable and with superb connectivity, this printer brings high performance and easy operability to your home or office. Funkcijos Compact and connected printer for the home or office Simple connectivity Stay up and running |
| Product description: | Canon PIXMA TS705 - printer - colour - ink-jet |
| Printer type: | Photo printer - ink-jet - colour |
| Weight: | 5.4 kg |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Ink palette supported (colours): | 5-ink - cyan, magenta, yellow, black, pigment black |
| Media size class: | A4/Legal |
| Max media size: | 215.9 x 676 mm |
| Min media size (custom): | 55 mm x 89 mm |
| Max media size (custom): | 215.9 mm x 676 mm |
| Print speed: | Up to 15 ipm - B/W Up to 10 ipm - colour |
| Max resolution (colour): | 4800 x 1200 dpi |
| Automatic duplexing: | Yes |
| Print on cd/dvd: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, fine art paper, CD discs, stickers, glossy paper, matte paper, semi-g |
| Total media capacity: | 350 sheets |
| Media handling: | 250-sheet paper cassette, 100-sheet input tray |
| Networking: | Print server |
| Printer features: | Borderless printing |
| System requirements: | Android, Microsoft Windows 7 SP1, Apple iOS, Windows 8.1, Windows 10, Windows 10 Mobile, Apple MacOS X 10. |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 36.5 cm x 15.8 cm |
Aprašymas
Compact, affordable and with superb connectivity, this printer brings high performance and easy operability to your home or office.
Funkcijos
Compact and connected printer for the home or office
Simple connectivity
Stay up and running