CANON PIXMA TS6550i MFP Printer 14ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 7179C006
Prekės kodas (MPN): 7179C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 121,31 € | |
| S1 | 50 vnt. 2026-06-08 - / 50 vnt. | - | 115,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS6550i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 14 ipm (mono) / up to 9 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.42" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) (max) |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 35.5 cm x 16.8 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Canon PIXMA TS6550i is designed to meet printing, copying, and scanning needs with ease and efficiency. With versatile connectivity options including USB 2.0 and Wi-Fi, printing from mobile devices is simple. The device supports AirPrint and other mobile printing solutions, ensuring users can print documents from their smartphones or tablets seamlessly. Designed for flexibility, this printer accommodates various media sizes, from A4 to Legal, and offers multiple borderless photo sizes. Featuring an OLED display, users can navigate through its functionalities. The copying features allow users to create multiple copies, utilize two-sided copying, and enhance scanned photos, making it a suitable addition to any home office or small business. Funkcijos Versatile connectivity options including USB 2.0 and Wi-Fi Supports mobile printing with AirPrint and Canon Print Service Accommodates various media sizes and types High-quality image output with 1200 x 1200 DPI resolution User-friendly OLED display for easy navigation |
| Product description: | Canon PIXMA TS6550i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 14 ipm (mono) / up to 9 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.42" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) (max) |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 35.5 cm x 16.8 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Canon PIXMA TS6550i is designed to meet printing, copying, and scanning needs with ease and efficiency. With versatile connectivity options including USB 2.0 and Wi-Fi, printing from mobile devices is simple. The device supports AirPrint and other mobile printing solutions, ensuring users can print documents from their smartphones or tablets seamlessly. Designed for flexibility, this printer accommodates various media sizes, from A4 to Legal, and offers multiple borderless photo sizes. Featuring an OLED display, users can navigate through its functionalities. The copying features allow users to create multiple copies, utilize two-sided copying, and enhance scanned photos, making it a suitable addition to any home office or small business.
Funkcijos
Versatile connectivity options including USB 2.0 and Wi-Fi
Supports mobile printing with AirPrint and Canon Print Service
Accommodates various media sizes and types
High-quality image output with 1200 x 1200 DPI resolution
User-friendly OLED display for easy navigation