CANON PIXMA TS5350 EUR BLACK
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3773C006
Prekės kodas (MPN): 3773C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 137,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS5350 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.44" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 88.9 x 88.9 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, l |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 40.3 cm x 31.5 cm x 14.8 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas With snappy connectivity from palm to print, this chic and sleek 3-in-1 multifunctional is the ideal tool for crafts and creations - and the perfect print partner for your smartphone. Funkcijos Mix and match Paper saving Simple control Status at a glance Easy paper loading Borderless photo printing |
| Product description: | Canon PIXMA TS5350 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.44" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 88.9 x 88.9 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, l |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 40.3 cm x 31.5 cm x 14.8 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
With snappy connectivity from palm to print, this chic and sleek 3-in-1 multifunctional is the ideal tool for crafts and creations - and the perfect print partner for your smartphone.
Funkcijos
Mix and match
Paper saving
Simple control
Status at a glance
Easy paper loading
Borderless photo printing