CANON Pixma TS5151 White
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 2228C026
Prekės kodas (MPN): 2228C026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 116,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS5151 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.5" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy paper, matte paper, high resolution paper, luster paper, semi- |
| Standard media capacity: | 120 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 31.5 cm x 14.7 cm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Affordable, connected home All-in-One for simple wireless color printing, copying and scanning from mobile devices. Funkcijos Simple affordable family printing with smart connectivity Effortless control Affordable quality |
| Product description: | Canon PIXMA TS5151 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.5" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy paper, matte paper, high resolution paper, luster paper, semi- |
| Standard media capacity: | 120 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 31.5 cm x 14.7 cm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Affordable, connected home All-in-One for simple wireless color printing, copying and scanning from mobile devices.
Funkcijos
Simple affordable family printing with smart connectivity
Effortless control
Affordable quality