CANON Pixma TS5050 Black A4 MFP 3in1 pri
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 1367C006
Prekės kodas (MPN): 1367C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 120,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Black&white speed (ppm/a4): | 12.6 |
| Connectivity: | WLAN |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 31.5 |
| Document size max: | A4 |
| Height (cm): | 12.6 |
| Media: | PAPER |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | DL |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Nic: | - |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows Vista |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.9 |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print technology: | INKJET |
| Product description: | CANON Pixma TS5050 Black A4 MFP 3in1 print copy scan Cloud Link 7,5cm LC-Display 5 Single Inks WLAN 4.800x1.200dpi |
| Scan resolution: | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Weight netto (kg): | 5.5 |
| Width (cm): | 37.2 |
Aprašymas Print beautiful photographs and crisp text - over USB cable, Wi-Fi or directly from your SD cards. Canon's FINE inkjet print technology and 5 single inks bring convenience, cost savings and great-looking prints. Experience a lean, space-saving form factor 40% smaller than previous equivalent models. Clever contrasting textures, rounded corners and tapering contours make the printer's already-small frame appear even smaller. A superb printer inside and out - and an elegant addition to any desk or home office. Built-in Wi-Fi means you can print from your smartphone, tablet or computer via support for Mopria for Android, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Windows 10 Mobile and the Canon PRINT app. Print your photos directly from Wi-Fi-enabled cameras, or using the built-in SD card slot. Funkcijos The photo printer you've been looking for Perfectly proportioned Print wirelessly |
| Black&white speed (ppm/a4): | 12.6 |
| Connectivity: | WLAN |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 31.5 |
| Document size max: | A4 |
| Height (cm): | 12.6 |
| Media: | PAPER |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | DL |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Nic: | - |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows Vista |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.9 |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print technology: | INKJET |
| Product description: | CANON Pixma TS5050 Black A4 MFP 3in1 print copy scan Cloud Link 7,5cm LC-Display 5 Single Inks WLAN 4.800x1.200dpi |
| Scan resolution: | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Weight netto (kg): | 5.5 |
| Width (cm): | 37.2 |
Aprašymas
Print beautiful photographs and crisp text - over USB cable, Wi-Fi or directly from your SD cards. Canon's FINE inkjet print technology and 5 single inks bring convenience, cost savings and great-looking prints.
Experience a lean, space-saving form factor 40% smaller than previous equivalent models. Clever contrasting textures, rounded corners and tapering contours make the printer's already-small frame appear even smaller. A superb printer inside and out - and an elegant addition to any desk or home office.
Built-in Wi-Fi means you can print from your smartphone, tablet or computer via support for Mopria for Android, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Windows 10 Mobile and the Canon PRINT app. Print your photos directly from Wi-Fi-enabled cameras, or using the built-in SD card slot.
Funkcijos
The photo printer you've been looking for
Perfectly proportioned
Print wirelessly