Canon PIXMA TS3751i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 67,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS3751i |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Palette Qty: | 72 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS3751i |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Palette Qty: | 72 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |