CANON PIXMA TS3750i Black 7.7ppm MFP ink
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 6671C006
Prekės kodas (MPN): 6671C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 42 vnt. 1-5 d.d. 42 / - vnt. | - | 69,87 € | |
| S1 | - / - | - | 68,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS3750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 7.7 ipm (mono) / up to 4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.5" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 88.9 x 127 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Plain paper, glossy photo paper, magnetic photo paper, restickable photo paper, coloured paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | Wi-Fi(n), USB 2.0 |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Auto power on/off, access point mode, borderless printing |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 32.7 cm x 14.5 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Canon PIXMA TS3750i is a versatile all-in-one printer, copier, and scanner designed to meet the needs of any home or office environment. With a variety of connectivity options, including USB 2.0 and Wi-Fi, this device allows for seamless mobile printing capabilities with support for Apple AirPrint, Mopria Print Service, and PIXMA Cloud Link. Its design ensures quick printing speeds of up to 7.7 images per minute for black and white documents, and vibrant photo printing at a maximum resolution of 4800 x 1200 DPI, suitable for both professional and casual use. With a user-friendly 1.5-inch LCD display, the Canon PIXMA TS3750i makes it easy to manage documents and access its wide range of features. It also supports various media types and sizes, including borderless photo printing and a maximum document enlargement of 400%. The printer is equipped with energy-efficient capabilities, consuming only 9 watts during operation, ensuring it is a practical choice for everyday tasks while delivering quality output each time. Funkcijos Versatile all-in-one functionality for printing, copying, and scanning Support for various mobile printing options including Apple AirPrint and PIXMA Cloud Link High printing resolution of 4800 x 1200 DPI for detailed documents and photos User-friendly 1.5-inch LCD display for easy navigation Energy-efficient design with low power consumption |
| Product description: | Canon PIXMA TS3750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 7.7 ipm (mono) / up to 4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.5" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 88.9 x 127 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Plain paper, glossy photo paper, magnetic photo paper, restickable photo paper, coloured paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | Wi-Fi(n), USB 2.0 |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Auto power on/off, access point mode, borderless printing |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 32.7 cm x 14.5 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Canon PIXMA TS3750i is a versatile all-in-one printer, copier, and scanner designed to meet the needs of any home or office environment. With a variety of connectivity options, including USB 2.0 and Wi-Fi, this device allows for seamless mobile printing capabilities with support for Apple AirPrint, Mopria Print Service, and PIXMA Cloud Link. Its design ensures quick printing speeds of up to 7.7 images per minute for black and white documents, and vibrant photo printing at a maximum resolution of 4800 x 1200 DPI, suitable for both professional and casual use.
With a user-friendly 1.5-inch LCD display, the Canon PIXMA TS3750i makes it easy to manage documents and access its wide range of features. It also supports various media types and sizes, including borderless photo printing and a maximum document enlargement of 400%. The printer is equipped with energy-efficient capabilities, consuming only 9 watts during operation, ensuring it is a practical choice for everyday tasks while delivering quality output each time.
Funkcijos
Versatile all-in-one functionality for printing, copying, and scanning
Support for various mobile printing options including Apple AirPrint and PIXMA Cloud Link
High printing resolution of 4800 x 1200 DPI for detailed documents and photos
User-friendly 1.5-inch LCD display for easy navigation
Energy-efficient design with low power consumption