CANON PIXMA TS3351 EUR WHITE IJ MFP
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3771C026
Prekės kodas (MPN): 3771C026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 73,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TS3351 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 7.7 ipm (mono) / up to 4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.5" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 101.6 x 127 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, glossy photo paper, photo stickers, magnetic photo paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 31.6 cm x 14.5 cm |
| Weight: | 3.9 kg |
| Enclosure colour: | White |
Aprašymas Affordable, stylish and functional, this connected all-in-one is the go-to tool for crisp documents and borderless photos up to 5"x7". Funkcijos Convenient quality Straightforward loading Power saving Sharp document text Borderless photos |
| Product description: | Canon PIXMA TS3351 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Max printing speed: | Up to 7.7 ipm (mono) / up to 4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.5" |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 101.6 x 127 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, glossy photo paper, photo stickers, magnetic photo paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 31.6 cm x 14.5 cm |
| Weight: | 3.9 kg |
| Enclosure colour: | White |
Aprašymas
Affordable, stylish and functional, this connected all-in-one is the go-to tool for crisp documents and borderless photos up to 5"x7".
Funkcijos
Convenient quality
Straightforward loading
Power saving
Sharp document text
Borderless photos