CANON PIXMA TR7650 Inkjet MFP 15ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 4452C026
Prekės kodas (MPN): 4452C026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 266,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TR7650 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 5-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 55 x 91 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, iron-on transfers, greeting cards, photo paper, card stock |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 35 cm x 19 cm |
| Weight: | 7.9 kg |
Aprašymas Ideal for home office printing, this productive multifunction printer supports print, copy, scan and fax with 5-color individual ink system and simple Wi-Fi, mobile and cloud connectivity options. Funkcijos Wi-Fi Canon PRINT app Borderless photo printing 5 individual inks 7.5cm touchscreen Cloud printing and scanning Front and rear paper feeding 20-sheet ADF |
| Product description: | Canon PIXMA TR7650 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 5-ink |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 55 x 91 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, iron-on transfers, greeting cards, photo paper, card stock |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 35 cm x 19 cm |
| Weight: | 7.9 kg |
Aprašymas
Ideal for home office printing, this productive multifunction printer supports print, copy, scan and fax with 5-color individual ink system and simple Wi-Fi, mobile and cloud connectivity options.
Funkcijos
Wi-Fi
Canon PRINT app
Borderless photo printing
5 individual inks
7.5cm touchscreen
Cloud printing and scanning
Front and rear paper feeding
20-sheet ADF