CANON PIXMA TR7550 BK EUR
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 2232C009
Prekės kodas (MPN): 2232C009
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 163,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TR7550 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 5-ink |
| Max copying speed: | 8 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, semi-gloss photo paper |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 35 cm x 19 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Small and compact, this PIXMA has smart mobile and cloud connections for productive print, copy, scan and fax in home and small offices. Funkcijos Smart productive Quality prints, big savings Small and effortless |
| Product description: | Canon PIXMA TR7550 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 5-ink |
| Max copying speed: | 8 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 3" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Plain paper, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, semi-gloss photo paper |
| Standard media capacity: | 200 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 35 cm x 19 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Small and compact, this PIXMA has smart mobile and cloud connections for productive print, copy, scan and fax in home and small offices.
Funkcijos
Smart productive
Quality prints, big savings
Small and effortless