Canon PIXMA TR4755i | Inkjet | Colour | Multifuncion printer | A4/Legal | Wi-Fi | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 92,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 189.00 mm |
| Gross weight: | 6.60 kg |
| Gross width (mm): | 435.00 mm |
| Net weight: | 5.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4/Legal |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | Black |
| Duplex printing: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Producer product name: | PIXMA TR4755i |
| Maximum input capacity: | 100 sheets |
| Modem speed: | 34 Kbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | Multifuncion printer |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 189.00 mm |
| Gross weight: | 6.60 kg |
| Gross width (mm): | 435.00 mm |
| Net weight: | 5.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4/Legal |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | Black |
| Duplex printing: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Producer product name: | PIXMA TR4755i |
| Maximum input capacity: | 100 sheets |
| Modem speed: | 34 Kbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | Multifuncion printer |
| Warranty: | 24 month(s) |