CANON PIXMA TR4750i black 8.8ppm MFP ink
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5074C006
Prekės kodas (MPN): 5074C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 98,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TR4750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1200 pages |
| Max copying speed: | Up to 6.4 ppm (mono) / up to 2.7 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 8.8 ipm (mono) / up to 4.4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, greeting cards, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high r |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 29.5 cm x 18.9 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Canon PIXMA TR4750i model prints, scans, copies and faxes with ease - it's the perfect home office printer. Set-up is fast via the smartphone app. Control this multifunction printer from smart devices, thanks to Wi-Fi connectivity and the Canon PRINT app. App-free printing with Mopria and Apple AirPrint is also built-in. User-friendly features include easily replaceable ink cartridges, improved paper loading, automatic two-sided printing and 20-sheet ADF for copying and scanning multiple page documents. Plus, a document removal reminder means you never forget sensitive documents you've copied or scanned with your printer. Funkcijos This compact 4-in-one device is the perfect multifunction printer for all your home office printing Simple to set up and use, you can effortlessly access information and adjust settings via the mono LCD Use the Canon PRINT app for complete control via your smart device whenever you want to print, scan or copy Built-in Wi-Fi connectivity allows printing from multiple computers, laptops, or smartphones - compatible with Windows, Chrome OS and Mac OS Easily replaceable ink cartridges save time when you're busy Multi-task and enhance efficiency with auto double-sided printing and the 20-sheet ADF The compact design maximizes desk space, with front-loading paper and no need to remove the tray to load Auto power On / Off turns your printer on remotely or powers it down to save energy when you're not around |
| Product description: | Canon PIXMA TR4750i - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1200 pages |
| Max copying speed: | Up to 6.4 ppm (mono) / up to 2.7 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 8.8 ipm (mono) / up to 4.4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, greeting cards, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high r |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 29.5 cm x 18.9 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Enclosure colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Canon PIXMA TR4750i model prints, scans, copies and faxes with ease - it's the perfect home office printer. Set-up is fast via the smartphone app. Control this multifunction printer from smart devices, thanks to Wi-Fi connectivity and the Canon PRINT app. App-free printing with Mopria and Apple AirPrint is also built-in. User-friendly features include easily replaceable ink cartridges, improved paper loading, automatic two-sided printing and 20-sheet ADF for copying and scanning multiple page documents. Plus, a document removal reminder means you never forget sensitive documents you've copied or scanned with your printer.
Funkcijos
This compact 4-in-one device is the perfect multifunction printer for all your home office printing
Simple to set up and use, you can effortlessly access information and adjust settings via the mono LCD
Use the Canon PRINT app for complete control via your smart device whenever you want to print, scan or copy
Built-in Wi-Fi connectivity allows printing from multiple computers, laptops, or smartphones - compatible with Windows, Chrome OS and Mac OS
Easily replaceable ink cartridges save time when you're busy
Multi-task and enhance efficiency with auto double-sided printing and the 20-sheet ADF
The compact design maximizes desk space, with front-loading paper and no need to remove the tray to load
Auto power On / Off turns your printer on remotely or powers it down to save energy when you're not around