CANON PIXMA TR4651 WH color inkjet MFP
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5072C026
Prekės kodas (MPN): 5072C026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 97,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA TR4651 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1200 pages |
| Max copying speed: | Up to 6.4 ppm (mono) / up to 2.7 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 8.8 ipm (mono) / up to 4.4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, semi-gl |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 29.5 cm x 18.9 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas This compact, easy to use, multifunctional 4-in one printer with ADF benefits from effortless Wi-Fi and cloud connectivity, making it ideal for those working from home. Funkcijos Smart, compact, easy-to-use: the perfect all-rounder for those working from home Smart to connect, simple to use Easy to set up, smart design Save paper, save time Quality printing for home and office Helping the environment |
| Product description: | Canon PIXMA TR4651 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1200 pages |
| Max copying speed: | Up to 6.4 ppm (mono) / up to 2.7 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 8.8 ipm (mono) / up to 4.4 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 20 sheets |
| Media size: | 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, semi-gl |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 29.5 cm x 18.9 cm |
| Weight: | 5.8 kg |
| Enclosure colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
This compact, easy to use, multifunctional 4-in one printer with ADF benefits from effortless Wi-Fi and cloud connectivity, making it ideal for those working from home.
Funkcijos
Smart, compact, easy-to-use: the perfect all-rounder for those working from home
Smart to connect, simple to use
Easy to set up, smart design
Save paper, save time
Quality printing for home and office
Helping the environment