CANON PIXMA GM4050 MFP 13ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3111C006
Prekės kodas (MPN): 3111C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 450,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA GM4050 - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (monochrome) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, high resolution paper |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode, refillable ink tank |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 40.3 cm x 36.9 cm x 23.4 cm |
| Weight: | 9.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas Boost scanning and copying with a 35-sheet ADF and top-up with no-squeeze ink bottles, ideal for small or home offices wanting smooth production and superb quality. Funkcijos Refillable ink tanks Seamless scanning and copying Total connectivity Professional results Easy control |
| Product description: | Canon PIXMA GM4050 - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (monochrome) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 13 ipm |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), 215.9 x 676 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, high resolution paper |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, access point mode, refillable ink tank |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 40.3 cm x 36.9 cm x 23.4 cm |
| Weight: | 9.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
Boost scanning and copying with a 35-sheet ADF and top-up with no-squeeze ink bottles, ideal for small or home offices wanting smooth production and superb quality.
Funkcijos
Refillable ink tanks
Seamless scanning and copying
Total connectivity
Professional results
Easy control