CANON PIXMA G650 A4 Inkjet MFP 3.9ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 4620C006
Prekės kodas (MPN): 4620C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 377,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA G650 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 3.9 ipm (mono) / up to 3.9 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, greeting cards, photo paper, card stock, glossy photo paper, ma |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, refillable ink tank |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5 cm x 34 cm x 16.7 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas PIXMA G650 blends unrivaled photo-quality printing with the ability to produce high volumes at an extremely low cost. Funkcijos Dye-based inks - photo-quality color printing Wireless printing - print from Wi-Fi-enabled devices LCD - get info and adjust settings Rear feeding capacity Borderless photo printing 3-in-1 multifunctional solution - print, scan and copy |
| Product description: | Canon PIXMA G650 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 6-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 3.9 ipm (mono) / up to 3.9 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, greeting cards, photo paper, card stock, glossy photo paper, ma |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, refillable ink tank |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5 cm x 34 cm x 16.7 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
PIXMA G650 blends unrivaled photo-quality printing with the ability to produce high volumes at an extremely low cost.
Funkcijos
Dye-based inks - photo-quality color printing
Wireless printing - print from Wi-Fi-enabled devices
LCD - get info and adjust settings
Rear feeding capacity
Borderless photo printing
3-in-1 multifunctional solution - print, scan and copy