CANON PIXMA G2570 BK Inkjet MFP 11ipm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5804C006
Prekės kodas (MPN): 5804C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 318,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA G2570 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 11 ipm (mono) / up to 6 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.2" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, high resolut |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 41.6 cm x 33.7 cm x 17.7 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Print, copy and scan documents at home while making huge savings with this fast, affordable and efficient MegaTank printer. With refillable tanks and a single set of ink bottles delivering up to 8.100 prints, running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers. Funkcijos Ultra-low running costs Simple operation High-speed productivity |
| Product description: | Canon PIXMA G2570 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max printing speed: | Up to 11 ipm (mono) / up to 6 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Display: | 1.2" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 89 mm (min) - 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, high resolut |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 41.6 cm x 33.7 cm x 17.7 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Print, copy and scan documents at home while making huge savings with this fast, affordable and efficient MegaTank printer. With refillable tanks and a single set of ink bottles delivering up to 8.100 prints, running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers.
Funkcijos
Ultra-low running costs
Simple operation
High-speed productivity