CANON PIXMA G2520 color inkjet MFP print
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 4465C006
Prekės kodas (MPN): 4465C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 353,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA G2520 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max copying speed: | 2.6 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 9.1 ipm (mono) / up to 5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 91 mm (min) - 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, high resolut |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0 |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas Enjoy productive, quality printing that's economical too, with this dependable high yield multifunctional MegaTank printer featuring diverse media handling - for pin-sharp documents and vivid photos at home, or in the office. Funkcijos Tremendous volume, low-cost printing High quality at speed Easy maintenance Thoughtful design Get creative |
| Product description: | Canon PIXMA G2520 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Max copying speed: | 2.6 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 9.1 ipm (mono) / up to 5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 1200 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 55 x 91 mm (min) - 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, high resolut |
| Standard media capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0 |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
Enjoy productive, quality printing that's economical too, with this dependable high yield multifunctional MegaTank printer featuring diverse media handling - for pin-sharp documents and vivid photos at home, or in the office.
Funkcijos
Tremendous volume, low-cost printing
High quality at speed
Easy maintenance
Thoughtful design
Get creative