CANON PIXMA G1530 BK Inkjet MFP 11ipm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5809C006
Prekės kodas (MPN): 5809C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 264,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon PIXMA G1530 - printer - colour - ink-jet |
| Printer type: | Photo printer - ink-jet - colour |
| Weight: | 4.6 kg |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Refillable tank: | Yes |
| Ink palette supported (colours): | 4-ink - cyan, magenta, yellow, pigment black |
| Media size class: | A4/Legal |
| Max media size: | 216 x 1200 mm |
| Min media size (custom): | 55 mm x 89 mm |
| Max media size (custom): | 216 mm x 1200 mm |
| Print speed: | Up to 11 ipm - B/W Up to 6 ipm - colour |
| Max resolution (colour): | 4800 x 1200 dpi |
| Interface: | USB 2.0 |
| Media type: | Envelopes, greeting cards, labels, plain paper, iron-on transfers, photo paper, fabric, magnetic photo pap |
| Total media capacity: | 100 sheets |
| Power: | AC 100-240 V |
| System requirements: | Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1, Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows 8 |
| Dimensions (wxdxh): | 41.6 cm x 33 cm x 14.6 cm |
Aprašymas Quickly print documents at home while making huge savings with this affordable and efficient MegaTank printer. Running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers. Funkcijos Ultra-low running costs Simple operation High-speed productivity Easy at-home maintenance Work with more media Space-saving design |
| Product description: | Canon PIXMA G1530 - printer - colour - ink-jet |
| Printer type: | Photo printer - ink-jet - colour |
| Weight: | 4.6 kg |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Refillable tank: | Yes |
| Ink palette supported (colours): | 4-ink - cyan, magenta, yellow, pigment black |
| Media size class: | A4/Legal |
| Max media size: | 216 x 1200 mm |
| Min media size (custom): | 55 mm x 89 mm |
| Max media size (custom): | 216 mm x 1200 mm |
| Print speed: | Up to 11 ipm - B/W Up to 6 ipm - colour |
| Max resolution (colour): | 4800 x 1200 dpi |
| Interface: | USB 2.0 |
| Media type: | Envelopes, greeting cards, labels, plain paper, iron-on transfers, photo paper, fabric, magnetic photo pap |
| Total media capacity: | 100 sheets |
| Power: | AC 100-240 V |
| System requirements: | Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1, Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows 8 |
| Dimensions (wxdxh): | 41.6 cm x 33 cm x 14.6 cm |
Aprašymas
Quickly print documents at home while making huge savings with this affordable and efficient MegaTank printer. Running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers.
Funkcijos
Ultra-low running costs
Simple operation
High-speed productivity
Easy at-home maintenance
Work with more media
Space-saving design