Canon Photo Printer | PIXMA TS9550a | Inkjet | Colour | All-in-one | A3 | Wi-Fi | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-06-08 - / 1 vnt. | 314,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 468.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 10.50 kg |
| Gross width (mm): | 366.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Product type: | All-in-one |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS9550a |
| Producer product family: | Photo Printer |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A3 |
| Printing: | Colour |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 468.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 10.50 kg |
| Gross width (mm): | 366.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Product type: | All-in-one |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS9550a |
| Producer product family: | Photo Printer |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A3 |
| Printing: | Colour |
| Warranty: | 12 month(s) |