Canon Multifunctional printer PIXMA TS7650i Inkjet Colour A4 Wi-Fi White
Gamintojas: Canon
Prekės kodas (MPN): 6256C006
Prekės kodas (MPN): 6256C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 126,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 276.00 mm |
| Gross height (mm): | 374.00 mm |
| Gross weight: | 8.04 kg |
| Gross width (mm): | 563.00 mm |
| Net weight: | 6.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.74 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 30 pc(s) |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS7650i |
| Producer product family: | Multifunctional printer |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 276.00 mm |
| Gross height (mm): | 374.00 mm |
| Gross weight: | 8.04 kg |
| Gross width (mm): | 563.00 mm |
| Net weight: | 6.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.74 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 30 pc(s) |
| Duplex functions: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | PIXMA TS7650i |
| Producer product family: | Multifunctional printer |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Warranty: | 24 month(s) |