CANON MegaTank GX6550 MFP 3in1 24ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 6351C006
Prekės kodas (MPN): 6351C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 733,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon MAXIFY GX6550 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 45000 pages |
| Max printing speed: | Up to 24 ipm (mono) / up to 15.5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, matte paper, high resolu |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, USB host, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, wireless direct printing |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41 cm x 25.4 cm |
| Weight: | 11.5 kg |
Aprašymas This compact 3-in-1 printer with front-loading ADF is designed to provide excellent productivity even in limited spaces. Experience huge page yields and low running costs thanks to refillable ink tanks. Funkcijos Compact size - huge business potential Leading from the front Simple, fast card scanning Low costs that stay low Durable double-sided documents Compact yet highly capable Get connected |
| Product description: | Canon MAXIFY GX6550 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 45000 pages |
| Max printing speed: | Up to 24 ipm (mono) / up to 15.5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 216 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, card stock, glossy photo paper, matte photo paper, matte paper, high resolu |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, USB host, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link, wireless direct printing |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41 cm x 25.4 cm |
| Weight: | 11.5 kg |
Aprašymas
This compact 3-in-1 printer with front-loading ADF is designed to provide excellent productivity even in limited spaces. Experience huge page yields and low running costs thanks to refillable ink tanks.
Funkcijos
Compact size - huge business potential
Leading from the front
Simple, fast card scanning
Low costs that stay low
Durable double-sided documents
Compact yet highly capable
Get connected