CANON MAXIFY MB2155 MFP 25ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 0959C039
Prekės kodas (MPN): 0959C039
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 183,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon MAXIFY MB2155 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 15000 pages |
| Recommended monthly volume: | 200 - 1000 pages |
| Max copying speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 10 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 19 ipm (mono) / up to 13 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.5" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy paper, matte paper, high resolution paper, luster paper, semi- |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Save to USB flash drive, scan to e-mail, scan to network, scan to Cloud, MAXIFY Cloud Link, Mobile Printin |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 46.3 cm x 38.9 cm x 26 cm |
| Weight: | 10.6 kg |
Aprašymas Outstanding multifunction color inkjet printer, scanner, copier and fax, with print and scan support for mobile devices and cloud services, 19 ipm mono print speed and a range of network features. Funkcijos High capacity, high quality Productive and easy to use Monitoring and maintenance capabilities Simple network integration |
| Product description: | Canon MAXIFY MB2155 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 15000 pages |
| Recommended monthly volume: | 200 - 1000 pages |
| Max copying speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 10 ppm (colour) |
| Max printing speed: | Up to 19 ipm (mono) / up to 13 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.5" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, photo paper, glossy paper, matte paper, high resolution paper, luster paper, semi- |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Save to USB flash drive, scan to e-mail, scan to network, scan to Cloud, MAXIFY Cloud Link, Mobile Printin |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 46.3 cm x 38.9 cm x 26 cm |
| Weight: | 10.6 kg |
Aprašymas
Outstanding multifunction color inkjet printer, scanner, copier and fax, with print and scan support for mobile devices and cloud services, 19 ipm mono print speed and a range of network features.
Funkcijos
High capacity, high quality
Productive and easy to use
Monitoring and maintenance capabilities
Simple network integration