CANON maxify GX7050 Duplex A4 color 15.5
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 4471C006
Prekės kodas (MPN): 4471C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 934,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon MAXIFY GX7050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 45000 pages |
| Max printing speed: | Up to 24 ipm (mono) / up to 15.5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, l |
| Standard media capacity: | 600 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | Scan to e-mail, scan to folder, PIXMA Cloud Link, wireless direct printing, scan to USB host |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41 cm x 31.4 cm |
| Weight: | 13 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas Experience highly productive business printing with MegaTank using high yield, refillable ink tanks. Count on business quality prints and an extremely low total cost of ownership. Funkcijos Low costs that stay low Compact yet highly capable Maximize efficiency |
| Product description: | Canon MAXIFY GX7050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 45000 pages |
| Max printing speed: | Up to 24 ipm (mono) / up to 15.5 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, l |
| Standard media capacity: | 600 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | Scan to e-mail, scan to folder, PIXMA Cloud Link, wireless direct printing, scan to USB host |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41 cm x 31.4 cm |
| Weight: | 13 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
Experience highly productive business printing with MegaTank using high yield, refillable ink tanks. Count on business quality prints and an extremely low total cost of ownership.
Funkcijos
Low costs that stay low
Compact yet highly capable
Maximize efficiency