CANON MAXIFY GX3050 Inkjet MFP 18ipm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5777C006
Prekės kodas (MPN): 5777C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 481,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon MAXIFY GX3050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 33000 pages |
| Max printing speed: | Up to 18 ipm (mono) / up to 13 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.35" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - 215.9 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, matte paper, luster pape |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41.7 cm x 21.6 cm |
| Weight: | 8.3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Print large volumes of high-quality business documents while making huge savings on CPP and TCO with this refillable and easy-to-use 3-in-1 MegaTank-equipped MAXIFY GX printer. Funkcijos Brilliant productivity, advanced CPP and TCO Low running costs Brilliant business-quality prints Print more media in-house Print without pause |
| Product description: | Canon MAXIFY GX3050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 33000 pages |
| Max printing speed: | Up to 18 ipm (mono) / up to 13 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 1.35" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - 215.9 x 1200 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, matte paper, luster pape |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | PIXMA Cloud Link |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39.9 cm x 41.7 cm x 21.6 cm |
| Weight: | 8.3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Print large volumes of high-quality business documents while making huge savings on CPP and TCO with this refillable and easy-to-use 3-in-1 MegaTank-equipped MAXIFY GX printer.
Funkcijos
Brilliant productivity, advanced CPP and TCO
Low running costs
Brilliant business-quality prints
Print more media in-house
Print without pause