CANON MAXIFY GX1050 3-in-1 MFP 10ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 6169C006
Prekės kodas (MPN): 6169C006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 31 vnt. 1-5 d.d. 31 / - vnt. | 374,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon MAXIFY GX1050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 27000 pages |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - 216 x 355.6 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, se |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | Supported cloud services |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 38 cm x 18.6 cm |
| Weight: | 7 kg |
Aprašymas Produce durable, professional-quality documents at home with this MegaTank multifunction printer offering full front operation. Thanks to its compact, user-friendly design, the MAXIFY GX1050 fits easily into any space. Benefit from fast print speeds and high yields thanks to its four individual, refillable and easy-to-access ink tanks. Funkcijos Multifunction: print, copy and scan, Wi-Fi and Cloud Printer with refillable ink tanks High print speeds Page yield: 3000 pages (black), 3000 pages (color) 2.7" LCD touch screen Connectivity: USB, dual-band Wi-Fi and Ethernet 250-sheet cassette |
| Product description: | Canon MAXIFY GX1050 - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | 4-ink |
| Refillable tank: | Yes |
| Monthly duty cycle (max): | 27000 pages |
| Max printing speed: | Up to 15 ipm (mono) / up to 10 ipm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 1200 dpi (mono) / up to 600 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 2400 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 89 x 127 mm (min) - 216 x 355.6 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, luster paper, se |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ac) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Office machine features: | Supported cloud services |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.4 cm x 38 cm x 18.6 cm |
| Weight: | 7 kg |
Aprašymas
Produce durable, professional-quality documents at home with this MegaTank multifunction printer offering full front operation. Thanks to its compact, user-friendly design, the MAXIFY GX1050 fits easily into any space. Benefit from fast print speeds and high yields thanks to its four individual, refillable and easy-to-access ink tanks.
Funkcijos
Multifunction: print, copy and scan, Wi-Fi and Cloud
Printer with refillable ink tanks
High print speeds
Page yield: 3000 pages (black), 3000 pages (color)
2.7" LCD touch screen
Connectivity: USB, dual-band Wi-Fi and Ethernet
250-sheet cassette