Canon IJ MFP PIXMA MG2551S GY EUR
Gamintojas: Canon
Prekės kodas (MPN): 0727C066
Prekės kodas (MPN): 0727C066
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 64,18 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 45,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 480.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 371.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 25 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The Canon PIXMA MG2551S multifunction printer combines printing, copying, and scanning capabilities in a single compact device, ideal for home or small office use. With its inkjet technology, it delivers vibrant color documents and photos with a maximum resolution of 4800 x 600 DPI. The printer operates quietly and features an auto power on/off function, ensuring energy efficiency and convenience during use. This printer supports various media types including plain paper, glossy photo paper, and envelopes. The maximum media sizes accommodated are Legal (216 x 356 mm) and A4 (210 x 297 mm), with a standard media capacity of 60 sheets. Scanning capabilities are enhanced by a CIS scan element, with an optical resolution of 600 x 1200 DPI. Capture high-quality images and documents with ease, making this printer an essential tool for all your printing needs. Funkcijos Compact multifunction printer suitable for home and office use Prints and scans with high-resolution clarity Supports various media types and sizes for versatile usage Energy-saving features for reduced power consumption Quiet operation enhances the working environment |
| Gross depth (mm): | 480.00 mm |
| Gross height (mm): | 193.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 371.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 25 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The Canon PIXMA MG2551S multifunction printer combines printing, copying, and scanning capabilities in a single compact device, ideal for home or small office use. With its inkjet technology, it delivers vibrant color documents and photos with a maximum resolution of 4800 x 600 DPI. The printer operates quietly and features an auto power on/off function, ensuring energy efficiency and convenience during use.
This printer supports various media types including plain paper, glossy photo paper, and envelopes. The maximum media sizes accommodated are Legal (216 x 356 mm) and A4 (210 x 297 mm), with a standard media capacity of 60 sheets. Scanning capabilities are enhanced by a CIS scan element, with an optical resolution of 600 x 1200 DPI. Capture high-quality images and documents with ease, making this printer an essential tool for all your printing needs.
Funkcijos
Compact multifunction printer suitable for home and office use
Prints and scans with high-resolution clarity
Supports various media types and sizes for versatile usage
Energy-saving features for reduced power consumption
Quiet operation enhances the working environment