CANON IJ MFP G4511 EB1 EUR A4 color USB
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 2316C023
Prekės kodas (MPN): 2316C023
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 508,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 8.8 ipm |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | WLAN |
| Copy resolution: | YES |
| Depth (cm): | 33 |
| Document size max: | A4 |
| Duty cycle (pages/month): | - |
| Height (cm): | 19.7 |
| Maximum memory (mb): | - |
| Media: | PHOTO PAPER |
| Media: | PAPER |
| Media: | Envelope |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | A4 |
| Nic: | - |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS 10.12 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10.5 |
| Output capacity (sheets): | - |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | Up to 5 ipm |
| Print technology: | INKJET |
| Printer languages: | - |
| Product description: | CANON IJ MFP G4511 EB1 EUR |
| Scan resolution: | 600 x 1200 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Standard memory (mb): | - |
| Weight netto (kg): | 7.3 |
| Width (cm): | 44.5 |
Aprašymas Enjoy high volume, high quality, low cost home printing using this powerful compact Wi-Fi refillable 4-in-one with print, copy, scan and fax functions, high page yield, easy smart device and cloud connectivity and a 20 sheet ADF. Funkcijos Incredible page yields High quality prints Effortless connectivity Compact, reliable 4-in-one Productive and versatile |
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 8.8 ipm |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | WLAN |
| Copy resolution: | YES |
| Depth (cm): | 33 |
| Document size max: | A4 |
| Duty cycle (pages/month): | - |
| Height (cm): | 19.7 |
| Maximum memory (mb): | - |
| Media: | PHOTO PAPER |
| Media: | PAPER |
| Media: | Envelope |
| Media sizes: | 10 x 15 cm |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | 20 x 25 cm |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | 13 x 18 cm |
| Media sizes: | A4 |
| Nic: | - |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS 10.12 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10.5 |
| Output capacity (sheets): | - |
| Print resolution: | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | Up to 5 ipm |
| Print technology: | INKJET |
| Printer languages: | - |
| Product description: | CANON IJ MFP G4511 EB1 EUR |
| Scan resolution: | 600 x 1200 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 100 |
| Standard memory (mb): | - |
| Weight netto (kg): | 7.3 |
| Width (cm): | 44.5 |
Aprašymas
Enjoy high volume, high quality, low cost home printing using this powerful compact Wi-Fi refillable 4-in-one with print, copy, scan and fax functions, high page yield, easy smart device and cloud connectivity and a 20 sheet ADF.
Funkcijos
Incredible page yields
High quality prints
Effortless connectivity
Compact, reliable 4-in-one
Productive and versatile