Canon i-SENSYS MF754Cdw MFP Printer
Gamintojas: Canon
Prekės kodas (MPN): 5455C009
Prekės kodas (MPN): 5455C009
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 631,68 € | ||
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. |
597,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 413.00 mm |
| Gross height (mm): | 413.00 mm |
| Gross weight: | 26.70 kg |
| Gross width (mm): | 451.00 mm |
| Net weight: | 24.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 670.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.67 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Optimal print and scan productivity from a color multi-function printer with direct cloud connectivity. Funkcijos Streamline everyday business tasks Ultimate productivity Intuitive user experience Reliable security |
| Gross depth (mm): | 413.00 mm |
| Gross height (mm): | 413.00 mm |
| Gross weight: | 26.70 kg |
| Gross width (mm): | 451.00 mm |
| Net weight: | 24.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 670.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.67 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Canon |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Optimal print and scan productivity from a color multi-function printer with direct cloud connectivity.
Funkcijos
Streamline everyday business tasks
Ultimate productivity
Intuitive user experience
Reliable security