Canon i-SENSYS MF752Cdw Colour, Laser, Color Laser Multifunction Printer, A4, Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 568,64 € | ||
| S2 | - / - | 597,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 541 mm |
| Gross height (mm): | 566 mm |
| Gross weight: | 29.54 kg |
| Gross width (mm): | 535 mm |
| Net weight: | 26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 540.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.54 kg |
| Volume (m3): | 0.16382021 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Functions: | Print, Copy and Scan |
| Product type: | Color Laser Multifunction Printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 33 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | MF752Cdw |
| Producer product family: | i-SENSYS |
| Print technology: | Laser |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan resolution: | 600 x 600 DPI |
| Standard output capacity: | 150 sheets |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas An updated color engine in the Canon i-SENSYS MF750 series delivers advanced usability and connectivity capabilities, as well as fast print and scan speeds, to boost your business productivity. Funkcijos Streamline everyday business tasks Ultimate productivity Built-in cloud connectivity Intuitive user experience Reliable security |
| Gross depth (mm): | 541 mm |
| Gross height (mm): | 566 mm |
| Gross weight: | 29.54 kg |
| Gross width (mm): | 535 mm |
| Net weight: | 26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 540.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.54 kg |
| Volume (m3): | 0.16382021 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Functions: | Print, Copy and Scan |
| Product type: | Color Laser Multifunction Printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 33 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | MF752Cdw |
| Producer product family: | i-SENSYS |
| Print technology: | Laser |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan resolution: | 600 x 600 DPI |
| Standard output capacity: | 150 sheets |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
An updated color engine in the Canon i-SENSYS MF750 series delivers advanced usability and connectivity capabilities, as well as fast print and scan speeds, to boost your business productivity.
Funkcijos
Streamline everyday business tasks
Ultimate productivity
Built-in cloud connectivity
Intuitive user experience
Reliable security