CANON i-SENSYS MF752Cdw A4 MFP 33ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5455C012AA
Prekės kodas (MPN): 5455C012AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 570,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF752Cdw - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Printing technology: | Laser (colour) |
| Monthly duty cycle (max): | 50000 pages |
| Recommended monthly volume: | 750 - 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 128 x 139.7 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, glossy paper, postcards, c |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 50 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, scan to USB host |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 46.1 cm x 43 cm |
| Weight: | 23.3 kg |
Aprašymas An updated color engine in the Canon i-SENSYS MF750 series delivers advanced usability and connectivity capabilities, as well as fast print and scan speeds, to boost your business productivity. Funkcijos Streamline everyday business tasks Ultimate productivity Built-in cloud connectivity Intuitive user experience Reliable security |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF752Cdw - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Printing technology: | Laser (colour) |
| Monthly duty cycle (max): | 50000 pages |
| Recommended monthly volume: | 750 - 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 128 x 139.7 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, glossy paper, postcards, c |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 50 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, scan to USB host |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 46.1 cm x 43 cm |
| Weight: | 23.3 kg |
Aprašymas
An updated color engine in the Canon i-SENSYS MF750 series delivers advanced usability and connectivity capabilities, as well as fast print and scan speeds, to boost your business productivity.
Funkcijos
Streamline everyday business tasks
Ultimate productivity
Built-in cloud connectivity
Intuitive user experience
Reliable security