Canon i-SENSYS MF651Cw Colour, Laser, All-in-one, A4, Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 406,44 € | ||
| S2 | - / - | 427,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 470.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 22.30 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 18.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | Yes |
| Functions: | Print, Copy and Scan |
| Product type: | All-in-one |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | MF651Cw |
| Producer product family: | i-SENSYS |
| Print technology: | Laser |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan resolution: | 600 x 600 DPI |
| Standard output capacity: | 100 sheets |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Durable A4 color multi-function printers connected to the cloud for streamlined printing and scanning. Funkcijos Maximize print and scan productivity with connected color printers Access files from the cloud Automate everyday tasks Protect sensitive documents Increase efficiency |
| Gross depth (mm): | 470.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 22.30 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 18.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | Yes |
| Functions: | Print, Copy and Scan |
| Product type: | All-in-one |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | MF651Cw |
| Producer product family: | i-SENSYS |
| Print technology: | Laser |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Colour of product: | |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan resolution: | 600 x 600 DPI |
| Standard output capacity: | 100 sheets |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Durable A4 color multi-function printers connected to the cloud for streamlined printing and scanning.
Funkcijos
Maximize print and scan productivity with connected color printers
Access files from the cloud
Automate everyday tasks
Protect sensitive documents
Increase efficiency