CANON i-SENSYS MF543x NORDIC MFP
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3513C014
Prekės kodas (MPN): 3513C014
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1037,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF543x - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 150000 pages |
| Recommended monthly volume: | 2000 - 7500 pages |
| Max copying speed: | Up to 43 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 43 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi, 400 x 400 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, thin paper, thick paper, postcards |
| Standard media capacity: | 650 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, scan to USB host, iFAX |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 49.4 cm x 46.4 cm x 45.2 cm |
| Weight: | 19.8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas Get print, scan, copy and fax functionality from one compact printer, perfect for businesses tight on space. With flexible connectivity, rapid printing and intuitive controls, the MF543x will take productivity to another level. Funkcijos 43 ppm single-sided A4 Customisable on-screen applications PIN document release 12.7 cm color touchscreen Android and iOS compatible Print, scan, copy and fax Double-sided single-pass scanning High quality, high-yield cartridges |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF543x - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 150000 pages |
| Recommended monthly volume: | 2000 - 7500 pages |
| Max copying speed: | Up to 43 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 43 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi, 400 x 400 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, thin paper, thick paper, postcards |
| Standard media capacity: | 650 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), NFC |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, scan to USB host, iFAX |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 49.4 cm x 46.4 cm x 45.2 cm |
| Weight: | 19.8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
Get print, scan, copy and fax functionality from one compact printer, perfect for businesses tight on space. With flexible connectivity, rapid printing and intuitive controls, the MF543x will take productivity to another level.
Funkcijos
43 ppm single-sided A4
Customisable on-screen applications
PIN document release
12.7 cm color touchscreen
Android and iOS compatible
Print, scan, copy and fax
Double-sided single-pass scanning
High quality, high-yield cartridges