CANON i-SENSYS MF542x EU MFP momo 43ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3513C004
Prekės kodas (MPN): 3513C004
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 802,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF542x - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 150000 pages |
| Recommended monthly volume: | 2000 - 7500 pages |
| Max copying speed: | Up to 43 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 43 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 650 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to SMB, scan to PC |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 48 cm x 46.4 cm x 45.2 cm |
| Weight: | 19.8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas Save space with a compact design boasting print, scan and copy functionality, a perfect fit for productive businesses in need of a high-performance black and white laser printer. Funkcijos 43 ppm single-sided A4 Customisable on-screen applications Secure PIN document release 12.7 cm color touchscreen Android and iOS compatible Print, scan and copy Small space-saving model High quality, high-yield cartridges |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF542x - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 150000 pages |
| Recommended monthly volume: | 2000 - 7500 pages |
| Max copying speed: | Up to 43 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 43 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 650 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to SMB, scan to PC |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 48 cm x 46.4 cm x 45.2 cm |
| Weight: | 19.8 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty (France - 3 years with product registration) |
Aprašymas
Save space with a compact design boasting print, scan and copy functionality, a perfect fit for productive businesses in need of a high-performance black and white laser printer.
Funkcijos
43 ppm single-sided A4
Customisable on-screen applications
Secure PIN document release
12.7 cm color touchscreen
Android and iOS compatible
Print, scan and copy
Small space-saving model
High quality, high-yield cartridges