CANON i-SENSYS MF463dw Mono MFP 40ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5951C008
Prekės kodas (MPN): 5951C008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 556,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF463dw - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 80000 pages |
| Recommended monthly volume: | 750 - 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 40 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 65.4 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Display: | 5" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Max media capacity: | 900 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, print from cloud, scan |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 46 cm x 37.5 cm |
| Weight: | 16.3 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas Enjoy robust security and high-speed, high-quality printing and scanning with multi-functional black and white laser printers in the i-SENSYS MF460 series. Funkcijos Streamline workflows and accelerate efficiency Protect documents Intuitive user experience Boost productivity Collaborate in the cloud Save space Mobile printing |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF463dw - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 80000 pages |
| Recommended monthly volume: | 750 - 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 40 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 65.4 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Display: | 5" |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Max media capacity: | 900 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to Cloud, scan to FTP, scan to PC, print from cloud, scan |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 46 cm x 37.5 cm |
| Weight: | 16.3 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas
Enjoy robust security and high-speed, high-quality printing and scanning with multi-functional black and white laser printers in the i-SENSYS MF460 series.
Funkcijos
Streamline workflows and accelerate efficiency
Protect documents
Intuitive user experience
Boost productivity
Collaborate in the cloud
Save space
Mobile printing