CANON i-SENSYS MF443dw EU MFP
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 3514C008
Prekės kodas (MPN): 3514C008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 515,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 38 ppm (A4) |
| Connectivity: | USB 2.0 |
| Connectivity: | WIFI |
| Copy resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Depth (cm): | 46.4 |
| Document size max: | 216.0 x 355.6 mm |
| Duty cycle (pages/month): | Max. 80,000 pages per month |
| Height (cm): | 39.2 |
| Maximum memory (mb): | 1GB |
| Media: | Heavy |
| Media: | Envelope |
| Media: | Plain |
| Media: | Label |
| Media: | Recycled |
| Media: | Thin |
| Media sizes: | EXECUTIVE |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | Photo |
| Media sizes: | A6 |
| Nic: | 10/100/1000 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Linux |
| Operating systems: | Windows Server 2003 |
| Operating systems: | Windows Server 2008 |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows Server 2003 R2 |
| Operating systems: | Windows Server 2008 R2 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.12 |
| Operating systems: | Windows Server 2012 R2 |
| Operating systems: | Windows Server 2016 |
| Operating systems: | Windows Server 2012 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.9 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Output capacity (sheets): | 150-sheet |
| Print resolution: | 600 x 600 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | - |
| Print technology: | Laser |
| Product description: | CANON i-SENSYS MF443dw EU MFP |
| Scan resolution: | Optical: Up to 600 x 600 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 550-sheet cassette |
| Standard memory (mb): | 1GB |
| Weight netto (kg): | 17.2 |
| Width (cm): | 45.3 |
Aprašymas A multifunctional black and white printer optimized for small and medium-sized businesses. Durable, reliable and fast, the MF443dw also features customizable controls and mobile connectivity. Funkcijos 3-in-1 device: print, copy and scan Superior print speeds User-friendly controls with 12.7cm LCD touchscreen Sleek and compact design PIN document release Mobile printing |
| Black&white speed (ppm/a4): | Up to 38 ppm (A4) |
| Connectivity: | USB 2.0 |
| Connectivity: | WIFI |
| Copy resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Depth (cm): | 46.4 |
| Document size max: | 216.0 x 355.6 mm |
| Duty cycle (pages/month): | Max. 80,000 pages per month |
| Height (cm): | 39.2 |
| Maximum memory (mb): | 1GB |
| Media: | Heavy |
| Media: | Envelope |
| Media: | Plain |
| Media: | Label |
| Media: | Recycled |
| Media: | Thin |
| Media sizes: | EXECUTIVE |
| Media sizes: | LEGAL |
| Media sizes: | LETTER |
| Media sizes: | A5 |
| Media sizes: | B5 |
| Media sizes: | A4 |
| Media sizes: | Photo |
| Media sizes: | A6 |
| Nic: | 10/100/1000 |
| Operating systems: | Windows 7 |
| Operating systems: | Linux |
| Operating systems: | Windows Server 2003 |
| Operating systems: | Windows Server 2008 |
| Operating systems: | Windows 8 |
| Operating systems: | Windows Server 2003 R2 |
| Operating systems: | Windows Server 2008 R2 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.11 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.12 |
| Operating systems: | Windows Server 2012 R2 |
| Operating systems: | Windows Server 2016 |
| Operating systems: | Windows Server 2012 |
| Operating systems: | Windows 8.1 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.10 |
| Operating systems: | Mac OS X 10.9 |
| Operating systems: | Windows 10 |
| Output capacity (sheets): | 150-sheet |
| Print resolution: | 600 x 600 dpi |
| Print speed/colour (ppm/a4): | - |
| Print technology: | Laser |
| Product description: | CANON i-SENSYS MF443dw EU MFP |
| Scan resolution: | Optical: Up to 600 x 600 dpi |
| Standard feed capacity (sheets): | 550-sheet cassette |
| Standard memory (mb): | 1GB |
| Weight netto (kg): | 17.2 |
| Width (cm): | 45.3 |
Aprašymas
A multifunctional black and white printer optimized for small and medium-sized businesses. Durable, reliable and fast, the MF443dw also features customizable controls and mobile connectivity.
Funkcijos
3-in-1 device: print, copy and scan
Superior print speeds
User-friendly controls with 12.7cm LCD touchscreen
Sleek and compact design
PIN document release
Mobile printing