CANON i-SENSYS MF272dw MFP 29ppm
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5621C013
Prekės kodas (MPN): 5621C013
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 294,73 € | ||
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
287,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF272dw - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 20000 pages |
| Recommended monthly volume: | 150 - 2000 pages |
| Max copying speed: | Up to 29 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 29 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 2400 x 600 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 76 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, bond paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 150 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 1 sheet |
| Output trays capacity: | 50 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to Cloud, access point mode, scan to PC |
| Power: | AC 220-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 32 cm x 27.1 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Streamline printing processes and enhance efficiency at home or in small offices with speedy and reliable mono multifunction laser printers. Funkcijos Empower your workforce Boost productivity Protect sensitive documents Ease of use |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF272dw - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 20000 pages |
| Recommended monthly volume: | 150 - 2000 pages |
| Max copying speed: | Up to 29 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 29 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 2400 x 600 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | 76 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, bond paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards |
| Standard media capacity: | 150 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 1 sheet |
| Output trays capacity: | 50 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to Cloud, access point mode, scan to PC |
| Power: | AC 220-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 37.2 cm x 32 cm x 27.1 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Streamline printing processes and enhance efficiency at home or in small offices with speedy and reliable mono multifunction laser printers.
Funkcijos
Empower your workforce
Boost productivity
Protect sensitive documents
Ease of use