CANON i-SENSYS MF267dw MFP 24PPM A4
Gamintojas: CANON
Prekės kodas (MPN): 5938C008
Prekės kodas (MPN): 5938C008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 483,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Canon i-SENSYS MF267dw II - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 250 - 2500 pages |
| Max copying speed: | Up to 28 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max copying resolution class: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 28 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max printing resolution class: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, bond paper, heavy-weight paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 1 sheet |
| Output trays capacity: | 50 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to e-mail, scan to Cloud, scan to PC |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39 cm x 40.5 cm x 37.5 cm |
| Weight: | 12.9 kg |
Aprašymas High-quality multifunction mono printers packed with innovative features and optimized for small and home offices. Features highly efficient new print technology along with advanced scanning options and copying/fax facilities. Funkcijos Advanced productivity Superb efficiency Outstanding security Easy connectivity |
| Product description: | Canon i-SENSYS MF267dw II - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Super G3 - plain paper |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 250 - 2500 pages |
| Max copying speed: | Up to 28 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max copying resolution class: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 28 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max printing resolution class: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Original size: | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, bond paper, heavy-weight paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 1 sheet |
| Output trays capacity: | 50 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to e-mail, scan to Cloud, scan to PC |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 39 cm x 40.5 cm x 37.5 cm |
| Weight: | 12.9 kg |
Aprašymas
High-quality multifunction mono printers packed with innovative features and optimized for small and home offices. Features highly efficient new print technology along with advanced scanning options and copying/fax facilities.
Funkcijos
Advanced productivity
Superb efficiency
Outstanding security
Easy connectivity